KURUMSAL

Erteks Tekstil olarak, 1990 yılından bu yana iç çamaşır lastikleri dantel, konfeksiyon yan ürünleri çeşitleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Koleksiyonlarımızda bulundurduğumuz 3000'e aşkın ürün çeşidinin yanısıra talep halinde özel olarak üretilen ürünleri ile müşterilerine sınırsız desen ve renk seçeneği sunmaktayız. Erteks Tekstil, gücünü ürün çeşitliliğinin yanında, bilgi, tecrübe ve teknolojinin sürekli değişimini takip ederek, taleplere hızla yanıt getiren, müşteri memnuniyetini ön koşul kabul eden hizmet anlayışından alıyor.

Modern üretim tesisleri, satış noktaları ve pazarlama ekibi ile Erteks Tekstil, iç çamaşır lastikleri ile dantel ve konfeksiyon yan ürünlerinde erişebileceğiniz en yüksek kalitedeki ürünleri en uygun zamanlama ile sizlere sunuyor.

Kataloğumuzda göreceğiniz ürünlerimiz ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ürünlerimizi, uzmanlığımızı, sektördeki köklü güvenilir geçmişimizi sîzler için de avantaj yaratan bir iş birliğine dönüştürelim.

VİZYONUMUZ

- Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve rakiplerimiz tarafından sektördeki en iyi ve en yenilikçi firma olarak tanınmaktır.
- Bu hedefimize ulaşmamızın en önemli unsuru olarak ekibimiz olduğu düşüncesinden hareketle, personelimiz için dinamik bir iş ortamı yaratmak; onların hem kişisel hem de profesyonel anlamda yeteneklerini geliştirmektir.
- Ekibimizi, olası sorunları henüz oluşmadan ortadan kaldırırken daima sonuç odaklı çalışacak ve gereksinimleri en doğru şekilde değerlendirecek şekilde yönlendirmektir.
- Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daima geliştirerek, her ölçekteki firmanın birlikte çalışmayı isteyeceği ve sağladığımız hizmetlerden memnun kalacağı bir şirket olmayı hedeflemektir.

MİSYONUMUZ

- Misyonumuz, tüm müşterilerimizi hizmetimiz ve ürünlerimizle tam anlamıyla memnun etmek ve beklentilerini daima aşmaya çalışmaktır.
- Müşterilerimizle güvenebilecekleri ve her zaman faydalanabilecekleri işbirlikleri kurarak başaracağız.
- Ne şekilde, hangi zamanda ve şartta olursa olsun hizmetlerimizi ve ürünlerimizi tam zamanında ve daima ulaştıracağız.
- Firmamızın büyümesini, temel işimiz olan iş elbiseleri ve iş güvenliği konusunu, şirketimizde de gelişmeye paralel olarak uygulayacağız.

DEĞERLERİMİZ

Şirket kültürümüz vazgeçilmez temel taşları;
- Güven,
- Dürüstlük,
- İletişim,
- Takım Çalışması,
- Mükemmele ulaşma gayreti,
- Girişimci Ruh ve
- Daima Gelişmedir.
Copyright ©2016 Erteks Teksil - Tüm hakları saklıdır Web Tasarım - Global Medya